Xiaomi TV Max 86"

Në stok
Xiaomi TV Max 86 inch është i pajisur me ekran 86 inç me dizajn premium pa korniza, ekran 4K ultra HD me ritëm rifreskimi 120 Hz dhe sistemi i ndriçimit lokal me zbehje të plotë me grupe të plota ka zona të shumta, gjë që lejon ekranin e madh të ketë kontroll më të mirë mbi dritën dhe hijen. , duke dhënë imazhe me më shumë shtresa.
187 000 Lekë
  • I ri

Xiaomi TV Max 86 inch është i pajisur me ekran 86 inç me dizajn premium pa korniza, ekran 4K ultra HD me ritëm rifreskimi 120 Hz dhe sistemi i ndriçimit lokal me zbehje të plotë me grupe të plota ka zona të shumta, gjë që lejon ekranin e madh të ketë kontroll më të mirë mbi dritën dhe hijen. , duke dhënë imazhe me më shumë shtresa.

 

Shto një koment

Bëhu i pari që komenton këtë produkt.

Rishikimi juaj është dorëzuar për miratim.